گروه توسعه کسب و کار آذرستان

«گروه توسعه کسب و کار آذرستان» از دل ۳۵ سال تجربۀ مدیران و موسسان خود در مجموعۀ «عمران آذرستان»، در اردیبهشت 1397 شکل گرفت.

هم‌افزایی داشته‌ها و دانسته‌های بیش از 3دهه فعالیت و هدف‌گذاری برای توسعه و سرمایه گذاری در صنعت احداث و صنایع وابسته، نیازمند تأسیس سازمانی یکپارچه و فراگیر بود.

مجموعه شرکتهای گروه، که بصورت سهامی خاص اداره می شوند، 5 شرکت را شامل می‌شود:

«عمران آذرستان»: در حوزۀ پیمانکاری پروژه‌های شهری و صنعتی
«سازورسازه آذرستان»: در حوزۀ تولید سازه‌ها و تجهیزات فلزی بخش احداث و پروژه‌های صنعتی و نفت و گاز
«عمارت پیشگام آذرستان»: در حوزۀ کارفرمایی و توسعۀ پروژه‌های مسکونی و اداری لوکس
«بسپارپی ایرانیان»: در حوزۀ ژئوتکنیک و تکنولوژی‌های مهندسی خاک
«روجا تجارت آذرستان»: در حوزۀ تولید، واردات و عرضۀ اسلب‌های سرامیکی لوکس

خودکفایی «آذرستان» در ابعاد مورد نیاز مگاپروژه‌ها، حاصل جمع زنجیرۀ وسیعی از عناصر ارزش‌ ساز است؛ توان مالی و اعتباری خلق شده در طی سالیان جامعۀ همکارانی برگزیده‌ از نخبگان و متخصصین صنعت تجربۀ مدون مدیریت فرایندهای گوناگون طراحی، مهندسی، اجرا و انتقال تکنولوژی مالکیت بر مجموعه‌ای منحصر به فرد و به‌روز از تجهیزات فنی و تکنولوژیک، ماشین آلات و ناوگان مجهز لجستیک

همین شبکۀ‌ هوشمند و هم‌افزا از ارتباطات عملیاتی است که توان بالای «تعهدپذیری» و قدرت ممتاز «تمام‌کنندگی» را به عنوان دو مزیت اصلی برند «آذرستان» در جامعۀ صنعت، به ثبت رسانده است.

این در حالی ‌است که، توان تکنولوژیک، تجهیزاتی و لجستیک «آذرستان» نیز، این مجموعه را به یکی از معدود گزینه‌های کلان ‌پروژه‌های صنعتی و معدنی کشور تبدیل کرده است.

بر همین اساس، «آذرستان» در قالب شبکه‌ای هوشمند از دانش و دارایی، پس از شناسایی ایده‎‌ها، و ارزیابی و ارزش‎گذاری آنها به پروژه های مشارکتی و سرمایه‎گذاری ورود می‌کند.

خلق ارزش پایدار و سازندگی در تراز جهانی برای هر دو بخش دولتی و خصوصی تعهد بنیادین «آذرستان» است.