پروژه های اداری تجاری

توسعه مناسبات اداری و تجاری در زندگی شهرها در طول زمان، صورتی از سازه‌های عظیم را شکل داده که مراودات متنوع و متعددی را در خود جای می‌دهند.

این سازه‌ها به لحاظ مدیریت گردش جمعیت و نظام ورود و خروج مراجعان، تداخلی ویژه با محیط بیرونی و حیات شهری پیرامون خود دارند و بازۀ گسترده‌ای از رفاه بهره‌برداران تا خدمات عمومی مراجعان تا فرهنگ شهری و سیاستهای کلان شهرسازی را تحت تأثیر قرار می دهند.

امنیت، سلامت و کیفیت تجربۀ حیاتی مورد توقع در این حوزه، در عین حساسیتهای انسانی، از آنجا که با مبادلات کلان اقتصادی گره خورده است دایره‌ای به وسعت ملاحظات اجتماعی، اقتصادی و حتی سیاسی را نیز در بر می‌گیرد.

از همین رو مجموعۀ تعهدات این پروژه‌ها گاه تا دهه‌ها پا برجا بوده، لازم است مجریان این حوزه، کیفیتی از اجرا را ارائه دهند تا در بازه‌های بلندمدت نیز پاسخگوی این مجموعه از حساسیت‌ها باشند.

تجربۀ دهه‌ها حضور در این بخش از صنعت برای «آذرستان» مجموعه‌ای از نمونه‌های عینی را گرد آورده که در گذر زمان آزموده شده‌اند و توان و کیفیت اجرایی و تعهدپذیری گروه را به نمایش می‌گذارند.

پروژه برج های اداری سامان فراز پروژه ساختمان مرکزی خدمات انفورماتیک پروژه ساختمان اداری غدیر بانک صادرات پروژه مجتمع تجاری اداری نگین شرق (تیراژه ۲) پروژه شعبه الهیه بانک خاورمیانه پروژه ساختمان اداری – تجاری ستاره سرو احداث مجتمع تجاری اداری مترو امام خمینی عملیات اجرایی سازه و تأسیسات هایپر مارکت خیابان فدائیان اسلام پروژه مجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی بقیه الله پروژه ساختمان همایش بین المللی کیش پروژه مجتمع تجاری هرمزگان پروژه ساختمان اداری وزراء پروژه اداری، تجاری و مسکونی حکم آباد پروژه رستوران و آشپزخانه خارگ پروژه ساختمان اداری و رفاهی توربین بخار توگا پروژه ساختمان تجاری اداری تخت‌ طاووس پروژه هتل ملل پروژه مجتمع تجاری اداری البرز پروژه ساختمان مرکزی بانک پاسارگاد احداث اسکلت فاز اول ساختمان پروژه مجتمع فرهنگی هنری سمنان تکمیل و اجرای ابنیه، تاسیسات الکتریکی و مکانیکی و محوطه سازی مجتمع تجاری و پارکینگ طبقاتی آدینه رشت اجرای نازک‌کاری و تأسیسات برقی و مکانیکی و مقاوم‌سازی بخشی از ساختمان‌های هتل داریوش تخت جمشید پروژه مرکز تحقیقات خرما، اهواز پروژه پارکینگ طبقاتی مپنا پروژه ساختمان تعاونی مصرف شرکت نفت ساری