در طول تاریخ، پروژه های احداث یکی از پیچیده ترین فرایندهای مدیریتی و اجرایی بشر بوده است.

از اهرام تا آسمان خراش های کلان شهرهای مدرن، همواره موضوع مطالعه توانایی های مهندسی و دامنه قدرت ذهن انسان بوده اند. تجربه35 ساله "عمران آذرستان، در واقع یکی از بزرگترین داشته های مجموعه "آذرستان" است که زنجیره ای از ارزش های غیرقابل جایگزین را در مدیریت، مهندسی و اجرای پروژه های احداث خلق کرده است.

مالکیت بر این تنوع عملیاتی، لجستیک و تکنولوژیک از ویژگی های ممتاز "آذرستان" است و در شرایطی که بسیاری از بازیگران بزرگ صنعت احداث، بخش وسیعی از این زنجیره را به اقتضاء پروژه ها و به صورت موقت به خدمت می گیرند، مالکیت آذرستان بر کلیت ساختار نرم افزاری و سخت افزاری مورد نیاز خود "مزیتی عینی" در صنف و صنعت شناخته مشود.

به گزارش روابط عمومی شرکت روجا تجارت آذرستان ، شما میتوانید از جلوه های خاصی که در پروژه های معماری رقم می خورد با گوشی موبایل عکاسی کنید و از مریتو جایزه بگیرید .

جوایز مسابقه : نفر اول 4،000،000 تومان ، نفر دوم 2،000،000 تومان

فرصت ارسال آثار : از 5 تا 14 اردیبهشت ماه

نحوه شرکت در مسابقه : ارسال عکس در سایز اصلی به آدرس ایمیل : rooja@azarestan.com

به گزارش روابط عمومی شرکت بسپار پی ایرانیان، سمینار تخصصی روانگرایی خاک شرکت بسپار پی ایرانیان در روز چهارشنبه مورخ 1401/06/23 ساعت 14:00 در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران به صورت حضوری و مجازی با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از فعالان حوزه ژئوتکنیک ایران برگزار شد. در آغاز سمینار مهندس روزبه صالح‌آبادی، مدیر عامل شرکت بسپار پی ایرانیان، با ایراد سخنرانی افتتاحیه به مسئولیت اجتماعی- حرفه‌ای شرکت‌های فعال در حوزه ژئوتکنیک ایران در خصوص برگزاری سمینارهای تخصصی با هدف اعتلای دانش و حرفه مهندسی ژئوتکنیک اشاره کرد. در ادامه دکتر علی فاخر، عضو هیات علمی دانشکده فنی دانشگاه تهران، با محوریت تعریف علمی روانگرایی خاک و اثرات آن بر سازه‌ها، روانگرایی خاک در زلزله‌های پیشین ایران و جهان، انواع روانگرایی خاک و همچنین دسته‌بندی روش‌های بهسازی خاک‌های مستعد روانگرایی به ارائه آخرین دستاوردهای علمی و تخصصی حوزه ژئوتکنیک پرداخت. در نخستین ارائه تخصصی این سمینار، مهندس میلاد آقامولایی، کارشناس ارشد بخش طراحی بهسازی خاک شرکت بسپار پی ایرانیان، مبانی نظری و عملیاتی ارزیابی روانگرایی خاک به روش‌های تحلیلی و عددی را مورد موشکافی قرار داد. وی با اشاره به دست‌آوردهای تحقیقاتی واحد فنی- مهندسی شرکت بسپار پی ایرانیان به شرح روند طراحی بهسازی خاک‌های روانگرا با استفاده از نرم‌افزارهای تخصصی این حوزه، همچنین نرم‌افزار اختصاصی شرکت بسپار پی ایرانیان که توسط مهندسان واحد فنی- مهندسی این شرکت برای پوشش نقصان‌های عملیاتی نرم‌افزارهای تجاری این حوزه برنامه‌نویسی شده است پرداخت. در بخش دوم این سمینار، دکتر سجاد شاکری، سرپرست بخش طراحی بهسازی خاک شرکت بسپار پی ایرانیان، به ارائه تخصصی روش‌های بهسازی خاک‌های روانگرا با تکیه بر جزئیات نظری و اجرایی، همچنین مبانی طراحی، اجرا، کنترل و تضمین کیفیت پروژه‌های بهسازی خاک پرداخت. در این ارائه تخصصی، مبانی نظری، اجرایی، کنترل و تضمین کیفیت در قالب پروژه‌های اجراشده و در حال اجرای شرکت بسپار پی ایرانیان در هم آمیختند و تجربیات واحد فنی- مهندسی این شرکت به صورت چکیده در اختیار علاقه‌مندان این حوزه قرار گرفت. در پایان در پنل تخصصی سمینار، آقایان مهندس روزبه صالح‌آبادی، دکتر علی فاخر و دکتر سجاد شاکری به ارائه پاسخ در خصوص پرسش‌های تخصصی مطرح‌شده توسط حاضران در سمینار (به صورت حضوری یا مجازی) پرداختند و بدین ترتیب سمینار تخصصی روانگرایی خاک شرکت بسپار پی ایرانیان در ساعت 18:00 به پایان رسید. به گفته مسئولان برگزاری رویداد، گزارش تصویری و چندرسانه‌ای، همچنین فایل ارائه‌های تخصصی این سمینار از طریق وب‌سایت رسمی و رسانه‌های فضای مجازی شرکت بسپار پی ایرانیان در اختیار سایر علاقه‌مندان به موضوع روانگرایی خاک قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت سازور سازه آذرستان ، برنده شدن شرکت سازور سازه آذرستان در مناقصه مجتمع فولاد کویر که منجر به امضای قرارداد با این شرکت گردید.این قرارداد جهت ساخت و نصب اسکلت فلزی سوله‌های کارخانه ذوب و ریخته‌گری مجتمع تولیدی فولاد سپید فراب کویر با تناژ حدود ۱۰۵۰۰ تن می‌باشد.

دبيرستان ١٢ كلاسه دخترانه توحيد (خيريه) ، اهدايي طرح نيروگاه اتمي بوشهر و شركت عمران آذرستان ، با حضور جناب آقاي دكتر اسلامي ، رياست محترم سازمان انرژي اتمي ايران و همراهان در شهر بوشهر افتتاح گرديد . اميد است با گسترش امر خير مدرسه سازي ، در اعتلاي ميهن عزيزمان سهيم باشيم .

قرارداد عملیات ساختمانی و تاسیساتی ابنیه صنعتی و غیرصنعتی پروژه مخازن ذخیره سازی نفت خام ، با ظرفیت ده میلیون بشکه در بندر جاسک ، بین شرکت عمران آذرستان و شرکت پترو امید آسیا منعقد شد . این پروژه در استان هرمزگان ، بندر جاسک واقع گردیده و مدت قرارداد 14 ماه می باشد .

در راستای ارتقا سلامت و ایمنی کارکنان شرکت سازور سازه آذرستان و به درخواست واحد HSE، روز سه‌شنبه، 23 فروردین ماه سال 1401

دوره آموزش عمومی «ایمنی و بهداشت کار» در سالن کنفرانس کارخانه برگزار شد. به گزارش روابط‌عمومی سازور سازه آذرستان، این دوره آموزشی، برخلاف دو دوره آنلاین پیشین، از سوی موسسه جهاد دانشگاهی به صورت حضوری و به مدت ۸ ساعت برگزار شد. سرفصل‌های آموزشی این دوره نظیر اطفاء حریق، ایمنی، مواد شیمیایی، لوازم حفاظت فردی و … به همکاران محترم آموزش داده شده و پس از برگزاری آزمون، گواهینامه‌ای از سوی مرکز «تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار» به شرکت کنندگان ارایه خواهد شد.